חיפוש
דלג על חיפוש

מיגרנות

מיגרנות מי שסובל ממיגרנה מכיר את בואו של הכאב שמלווה בדופק חזק, בחילות, חולשה ורגישות לאורות, רעשים וריחות. כעשרה אחוזים מהאוכלוסייה סובלים ממיגרנה באופן פעיל, שמרבית מהסובלים ממיגרנות הינן נשים. מיגרנה במרבית המקרים הינה מחלה נוירולוגית שעוברת בתורשה, כשהפרעה בתפקוד של קליפת המוח הגדול משפיעה על גזע המוח ולמעשה, גורמת לשינויים בקוטר של כלי הדם ולתגובה דלקתית. במקרים רבים, הכאב יכול להימשך בין מספר שעות לשלושה-ארבעה ימים ולרוב התקפות המיגרנות חוזרות מדי מספר שבועות, חודשים.  בעברית מכונה המיגרנה צדעת, כיוון שכאבי המיגרנה מורגשים בצד אחד של הראש והכאב מגיע בפעימות. יש מספר סוגים של מיגרנה: כאב מקבצי, שמופיע בצד אחד של הראש והתחושה היא של כאב עמוק בעין אחת והוא מופיע במקבצים. כאב מיגרנה תעוקתי מדומה לתחושה של לחץ על הראש, כאילו הניחו  משקולת על הראש. כמו כן, ישנם הסובלים ממיגרנה כרונית יומיומית.

יש מספר דרכים לטשטש את הכאב של המיגרנות, כמו למכל, להפחית בצריכת הקפאין, להדיר מהתפריט מזונות כגון בננות, חמאת בטונים, דגים מעושנים. מומלץ לסובלים ממיגרנה להקפיד על שתייה מרובה של מים, לשלב בתפריט התזונתי דגים, ביצים, עדשים ולאחר התייעצות עם רופא ובדיקות דם, ליטול תוספי תזונה כגון אומגה 3 ומגנזיום.
מוצר מהטבע להתמודדות עם מיגרנות היא להקל על הכאב באמצעות מיגרסטיק , שהינו רול און המכיל שני שמנים אתריים מנטה ולבנדר, המקלים באופן מיידי על המיגרנה.

ד"ר שוואב (Dr. Schwob), יו"ר איגוד המיגרנה בצרפת, בדק את יעילות המוצר למצבים של מיגרנה, על אנשים שסובלים ממנה שנה ומעלה בתדירות של פעם בשבוע לפחות. הפציינטים והרופאים ציינו שביעות רצון של 87% מיעילותו והשפעתו של התכשיר לאחר שימוש עקבי במשך חודשיים.

מיגרנה מיגרסטיק - לעסות את הרקות

מיגרסטיק מכיל שני שמנים המקלים על המיגרנה: שמן מנטה ארומטי ושמן לבנדר ארומטי הידועים בספרות המדעית בסגולותיהם המיטיבות במצבים של מיגרנות וכאבי ראש. שמן מנטה ארומטי מפחית כאב, בעל השפעה מקררת וניחוח עז, המקנה תחושה נעימה ורעננה (מחקר שבדק את השפעת המנטה מול הפרצטמול הראה כי שניהם יעילים באותה מידה המקלה על כאבי ראש חזקים).
שמן לבנדר ארומאטי – ידוע בספרות המדעית כמשכך כאבים ובעל השפעה מרגיעה על מערכת העצבים.
השפעתם המהירה של שמנים ארומאטיים נובעת מספיגתם במחזור הדם ביעילות מחדירת מולקולות דרך דרכי נשימה לאזורים במוח האחראים על הפחתת הכאב.

מיגרסטיק המיוצר על ידי חברת תוספי התזונה מהטבע ארקופרמה – צרפת מיועד לאנשים שרוצים מוצר מהטבע קל ונוח ואינו דורש מרשם רופא. המוצר קל, עשוי מרכיבים מהטבע ונוח לשימוש, באריזת רול-און ייחודית וקומפקטית המתאימה לנשיאה בארנק או בתיק. המוצר הינו רול-און ריחני , אותו יש למרוח על הרקות בצידי העיניים ועל המצח. את החומר יש לעסות ע"י קצות האצבעות במשך מספר דקות. חוזרים על הפעולה עד להקלה במיגרנה.

מיגרסטיק מתאים מגיל 7 ומעלה ואינו מומלץ לשימוש אצל חולי אפילפסיה ולנשים הרות ומניקות ויש להימנע ממגע עם העיניים.

בניית אתרים

מוצר זה אינו תרופה ולא נועד לאבחן, לטפל או למנוע מחלה. במקרה של מחלה, יש להיוועץ עם רופא

  

מוצרי שיער טבעיים פיטו פריז

נטורטינט - צבע לשיער ללא אמוניה