חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

כאבי ראש בקיץ - דרכי מניעה והתמודדות

כאבי ראש בקיץכל השבוע חיכיתם לוויקנד הקרוב כדי לכבוש את החופים הזהובים ולהשתזף תחת השמש הקופחת. הצטיידתם בשמשייה צבעונית ורחבה והקפדתם לשתות כשורה, אפילו כובע עטיתם על הראש, אבל למרות הכל, הראש שלכם כואב ופועם. במחשבה שנייה אולי נחשפתם יותר מדי לשמש, אולי לא שתיתם בתדירות גבוהה ואולי אתם פשוט רגישים לחום הכבד. כך או כך, כאבי ראש בקיץ היא תופעה שכיחה הפוקדת רבים מאיתנו. כל יציאה לאור מלווה בהתמודדות

איך ניתן למנוע כאבי ראש בקיץ או להתמודד עם התופעה? הרי להסתובב עם כאבי ראש בקיץ זה לא תענוג, על אחת כמה וכמה כשאתם נוהגים או שוחים, פעילויות המצריכות מכם ריכוז גבוה.
הנה מספר המלצות למניעת כאבי ראש בקיץ והתמודדות עם כאבי ראש בקיץ :

שתייה מרובה: משטר מים הוא חובה בעונה החמה, בעיקר במדינה חמה כמו שלנו. חשוב מאוד להסתובב כשאתם מצוידים תמיד בבקבוק מים ולשתות לפחות 10-12 כוסות מים ביום ואפילו יותר כשאתם בשטח פתוח תחת השמש הקופחת או בזמן ולאחר פעילות גופנית מאומצת. התייבשות עלולה להוביל לכאבי ראש ושתייה לאחר שהחלו כאבי הראש לא תמיד תעזור לכאב לעבור ולכן, חשוב לשתות כדי להימנע מכך. להרגיש נמרצים ולשתות הרבה נוזלים.
לשמור על הראש: חשוב מאוד לשמור על הראש שלא יתחמם תחת השמש וכאן נכנס לתמונה הכובע – מצחייה או רחב שוליים. בזירה האופנתית של ימינו יש כל כך הרבה סוגים וסגנונות. בחרו לכם את הכובע האולטימטיבי והסתובבו עמו בחוץ ככל האפשר. אור חזק עלול אף הוא לגרום לכאבי ראש וחשיפת העיניים לשמש ולכן, הגנו על העיניים מפני השמש באמצעות משקפי שמש עם עדשות המגנות על העיניים מפני קרני UV. כמו כן, הקפידו על שהייה בצל ולא בשמש, במידת האפשר.

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד