חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

שמנים אתריים נגד מיגרנות

מיגרנותלשמנים אתריים יש סגולות מרפא רבות ומאז שחר ההיסטוריה נהגו להשתמש בהם נגד חיידקים, לריפוי של דלקות, לחיטוי העור ולעיסויים מרגיעים, להתמודדות עם כאבי שרירים ועוד. חלק מהשימושים המסורתיים אבדו עם הופעתם של משככי כאבים. אך בשנים האחרונות מחקרים קליניים רבים מוכיחים שהשמנים האתגריים מהווים פעילות משלימה לטיפולים קונוונציונאליים. השמנים האתריים הם שמנים טהורים ומרוכזים מאוד ויכולים להיות לעזר רב בטיפול במיגרנות.
ניתן להפיק שמנית אתריים מפרחים, עלים, קליפות של פרי, זרעים ושורשים. המילה שמן מטעה לפעמים, כי השמנים האתריים אינם שמנוניים אלא הם שמנים נדיפים. איכות השמנים האתריים משתנה בהתאם למקור הצמח, הבגרות שלו, הסוג.
שמן אתרי לבנדר מוצאו בצרפת ורוסיה, הוא בעל ניחוח נעים וחזק בעל אפקט ריפוי. ניתן להשתמש בו כשמן טהור, לשימוש חיצוני וגם כחליטת תה. לבנדר מתאים מאוד לאנשים הסובלים מלחץ, תשישות, מיגרנות, אנשים המתקשים להירדם, מסייע להתחדשות.
שמן אתרי מנטה מגיע מאירופה, ארה"ב, הוא מבוקש מאוד כשמעוניינים ליצור אפקט של קרירות היוצר תחושה של הרדמה מקומית וכך מגביל את הגודש. בשמן אתרי מנטה נהוג להשתמש במצבים דלקתיים. הריח של שמן מנטה מותיר תחושה רעננה להפליא.

לחיצה בנקודות הנכונות


מיגרנותלעיסוי האקופרסורה (לחיצות) יש היסטוריה ארוכה, המקור בויאטנם, כשהלחיצות מסייעות בהפחתת כאבי ראש ומיגרנות, הפעלת לחץ על אזורים מסוימים בגוף וכתוצאה מכך השגת אפקט של הרפייה.התרגול הוא למעשה שחרור מרדיאנים בגוף וכך שחרור האנרגיה בגוף. כאבי ראש נגרמים, לפי תורה זו, כתוצאה מחסימת האנרגיה בגולגולת  


יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד