חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

דלקת בדרכי השתן - טיפול טבעי


נשים רבות סובלות מדלקת בדרכי השתן שמכאיבה להן ופוגעת בתפקוד ובאיכות החיים שלהן. ולרוב, הדלקת חוזרת שוב ושוב. 
הטיפולים הטבעיים שיכולים לעזור לכן להתמודד עם הדלקת ולמנוע אותה מראש.
* דלקת בדרכי השתן נפוצה יותר אצל נשים
* הדלקת מלווה לרוב בשינויים בשתן ובכאבי אגן
* ציס קונטרול הוא תוסף תזונה שמכיל את הרכיב הפעיל שנמצא בחמצויות ונקרא PAC

התעוררת בבוקר והרגשת כאב בטן וצריבה בהטלת שתן? יכול להיות שאת סובלת מדלקת שהיא נפוצה בעיקר בקרב נשים ועשויה לחזור שוב ושוב: דלקת בדרכי השתן.
דלקת בדרכי השתן נגרמת כשחיידקים, בדרך כלל חיידקים שחיים במעי, חודרים למערכת השתן דרך השופכה.
הסיבה שנשים נמצאות בקבוצת סיכון גבוהה יותר לפתח דלקת בדרכי השתן טמונה במבנה הפיזיולוגי שלהן ובסמיכות של השופכה ופי הטבעת, שמאפשרים לחיידקים לנוע בקלות יתרה מהמעי אל דרכי השתן.
הדלקת נפוצה יותר אצל נשים בהיריון, חולות סוכרת ובגיל המעבר, אבל יכולה להתפתח גם עקב חסימת זרימת השתן שנגרמת ממצבים כמו אבנים בכליות ואצל גברים, במקרים של ערמונית מוגדלת. סיבות נוספות להתפתחותה של הדלקת הן היגיינה ירודה, החדרת קטטר לשלפוחית השתן, יחסי מין, נשים עם מערכת חיסונית מוחלשת ובמקרים שבהם שלפוחית השתן לא מתרוקנת עקב דחיית מתן שתן, עצירות ועוד. 
שינויים מבניים בדרכי השתן או בעיה מבנית, אפילו מלידה, יכולים להגדיל את הסיכון לדלקת בדרכי השתן ובנוסף, מחקרים שונים הצביעו על כך ששימוש בקוטלי זרע עלול לגרום לדלקת.
איך תדעי אם את סובלת מדלקת בדרכי השתן?
התסמינים לדלקת בדרכי השתן משתנים מאישה לאישה, אבל רוב הנשים מדווחות על צריבה בזמן מתן שתן, שתן עכור, כאבי בטן, ריח שתן משונה, חום, צמרמורות, בחילות, תשישות, כאבים באזור האגן, דחיפות בהטלת שתן וכאב גב. 
אם את חווה תסמינים דומים, מומלץ להתייעץ עם גורם רפואי כדי לקבוע אכן מדובר בדלקת בדרכי השתן.
איך למנוע את הדלקת ואיך לטפל בה
כדי למנוע את התפתחותה של דלקת בדרכי השתן, אחרי מתן שתן מומלץ לנגב מלפנים לאחור, להטיל שתן זמן קצר אחרי קיום יחסי מין ולהימנע משימוש במוצרים שונים באזור איבר המין. 
קחי בחשבון שדלקת בדרכי השתן יכולה להשפיע גם על הכליות ולכן מומלץ להקדים ולטפל.
אם כבר התפתחה אצלך בדלקת בדרכי השתן, לרוב נהוג לטפל בה עם אנטיביוטיקה אבל כדאי שתדעי שיש גם אפשרויות טיפול טבעיות שיכולות לעזור.
למעשה, להרגלי החיים יש השפעה על הדרך שבה מומלץ להתמודד עם הדלקת. חשוב להימנע מהתייבשות ולשתות מספיק מים. במקביל, מומלץ להימנע מנוזלים שעלולים לגרות את שלפוחית השתן, כמו אלכוהול, קפה, תה ומשקאות ממותקים ומוגזים.
הטיפול בדלקת כולל גם צריכה של ויטמין C, שיכול לעזור להפוך את השתן לחומצי יותר וכך לחסל את החיידקים שגורמים לזיהום. מומלץ לקחת 100 מ"ג של ויטמין C כתוסף תזונה מדי יום ואפשר גם להעשיר את הגוף בוויטמין C על ידי אכילה של תפוזים, פלפל אדום וקיווי. גם שום ומוצרים שמכילים פרוביוטיקה יכולים לעזור לגוף להיאבק בחיידקים. 
ועכשיו הגענו למזון המוכר ביותר כטיפול טבעי בדלקת בדרכי השתן: חמוציות.
פרי היער האדמדם מסוגל להיצמד לחיידקים בדרכי השתן ובכך למעשה לטפל בזיהום או למנוע אותו מראש.
ציס קונטרול הוא תוסף תזונה שמכיל ריכוזים גבוהים ואפקטיביים במיוחד של PAC - החומר הפעיל בחמוציות. המוצר מגיע בצורת שקיות אישיות, כשכל שקית מכילה אבקה מפרי חמוציות. את האבקה צריך להמיס בכוס מים ולשתות, כי צריכתה כמשקה מאפשרת ספיגה גבוהה במיוחד בגוף. מומלץ לשתות שקית ציס קונטרול אחת בבוקר ואחת בערב.
קופון הנחה - ציס קונטרול
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד